tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Yüzme Turları

İstanbul Boğazı ve Adalar’ına düzenlenen yat turlarına yeni bir soluk getiren ve hizmet yelpazesini genişleten Baltık Tur, gözlerden uzak rahat bir Boğaz sefası yapmak ve yüzmenin tadına varmak isteyenler için yüzme turları da düzenliyor. Yüzme turlarına 22 kişi kapasiteli yatlarımızdan Poyraz veya Baltık ile çıkabilir, yatlarımızda unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Ayrıca eşiniz veya sevgilinizle tam anlamıyla özel bir deniz sefası yaşamak istiyorsanız yatlarımız ve yat personelimiz, sizlere İstanbul Boğaz’ına veya İstanbul Adaları’na düzenlenecek bir yüzme turunda eşlik etmeyi bekliyor.

Hayatınızda vazgeçilmez bir yere sahip biri ile denize gitmek, denizde tura çıkmak ve yüzmek muhteşem bir fikir iken bunu daha da özel hale getirmek için Baltık Tur’un yüzme turlarına katılabilirsiniz. Baltık Tur yetkilileri tarafından başından sonuna kadar itina ile organize edilecek size özel bu tur, herkesin hücum ettiği kumsallardan uzak, denizin temiz ve muhteşem sularında unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Eşiniz veya sevgilinizle Boğaz’da, Adalar’da denizin tadını çıkardıktan sonra yatta sizi bekleyen yemekler ve romantik müzikler bu özel günü sizin adınıza daha da keyifli hale getirecektir.

Yüzme turlarına grup halinde katılan ve arkadaş ortamında İstanbul’un gözlerden ırak doğa harikası Adalar’ında denizin güzelliğini keşfeden misafirlerimiz, bu muhteşem sularda yüzmenin keyfine vardıktan sonra Baltık Tur’un hizmetinize sunduğu yatta VIP kalitesinde ağırlanacaktır. Yatta müzik eşliğinde güneşin ve eğlencenin tadını çıkartan misafirlerimiz talep edilmesi halinde usta aşçıların ellerinden çıkan muhteşem lezzetler ile turu tamamlayabilirler. İstanbul Boğazı’na veya Adalar’a gerçekleştirilen yat turlarında dalış imkânı bulabilmeniz, kalabalıktan uzak, rahat bir şekilde yüzebilmeniz ve güneşlenebilmeniz bu turun size sunacağı en önemli alternatiflerdir.

Bütün sektörlerde olduğu gibi tur organizasyonu da deneyim gerektirir. Baltık Tur, hizmet kalitesi, tecrübesi ve eğitimli personeli ile bu alandaki deneyimini ortaya koyarken ağırladığı misafirlerin olumlu referansları da sektörde farklı bir yere oturmasını sağlıyor.

Sizler de Baltık Tur ayrıcalığı ile yüzme turuna katılabilir, güneşin, denizin, Boğaz’ın, Adalar’ın, kısacası İstanbul’un size sunduğu nimetleri keşfedebilirsiniz.

Poyrazköy Yüzme Turu

İstanbul’da temiz ve güzel yüzme destinasyonları biliyoruz. Şehirden çok uzaklaşmadan doyasıya bir tatil günü geçirebilirsiniz. İstanbul’da turkuaz rengi, pırıl pırıl yüzmek için ideal bölgelerin olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız sizi büyüleyici ve keyifli bir keşfe çıkartıp, İstanbul’da Akdeniz’i yaşatabiliriz.

İstanbul ormanları arasında İstanbul’un kuzey bölgesinde yatınız demirliyor, orman çevrenizde sizi sarmalarken pırıl pırıl bir denizde yüzüyorsunuz. İsterseniz yemeğinizi yatta alabilir, isterseniz yatınızı kıyıya yanaştırıp restoranlarda yemek molası vererek tekrar yatınızla geri dönüp keyifli yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Bu tur en geç saat 18:00 ‘de bitecek şekilde istediğiniz saatte başlayacak, 9 saat süren bir turdur.

Dilerseniz İstanbul’un kuzeyine gitmek yerine tercihinizi adalardan yana kullanabilirsiniz. Adalar’da sizden başkalarının olmadığı bakir koyların olduğunu bu turda keşfedeceksiniz. İstediğiniz koyda istediğiniz kadar kalabilirsiniz, adayı gezmek isterseniz veya adada yemek molası vermek isterseniz kaptanınız sizi yatta bekleyecektir.

Siz yüzme destinasyonuna karar verin ve gerisini bize bırakın, inanın bu tura doyamayacak ve tekrarlamak isteyeceksiniz.

Adalar Yüzme Turu

Adalar’ın en büyüğü ve ilçe merkezi olan Büyükada, geniş çam ormanları ve faytonlarıyla hem doğası hem de tarihi korunmuş olan İstanbul’un en güzel yerlerindendir. Büyükada kesinlikle görülecek yerler listenizde yer alması gereken bir doğa harikasıdır.

Ada turu sırasında zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirmeniz mümkün. İsterseniz tüm günü yüzmeye ayırabilir, İstediğiniz adalara inip gezebilir veya ada manzarasında yatta yemek alabilirsiniz. Siz adaları gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

Yatınız sizi aldıktan sonra içerisinde kısa bir boğaz turunun da bulunduğu yaklaşık 1 saat 30 dakikalık bir yolculuğun ardından adalara varıyoruz. Bundan sonrası sizin gününüzü nasıl geçirmek istediğinize bağlı. İster gününüzü tamamen yüzmeye ayırın, ister dilediğiniz adalarda gezin, isterseniz de ada gezilerinizin ardından kısa yüzme molaları verin. Kaptanınız ada turunuzda size rehberlik edecek ve nasıl bir gün geçirmek istiyorsanız sizin istekleriniz doğrultusunda rota alternatifleri sunacaktır.

Sabah 10 akşam saat 18:00 arasında gerçekleştiren ada turu fiyatlarımız, yatların çeşit ve büyüklüklerine göre değişmektedir.

Yüzme Turları

2000TL ‘den başlayan fiyatlarla