tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Yıl Dönümü

Bütün denizler güzel olsa da o denizde insanı cezbeden şey, çevresinde kurulu olan şehir ve manzaradır. İstanbul bu konuda eşi ve benzeri olmayan bir şehirdir ve bu şehrin manzarasını denizden izlemek ve bir tura çıkmak unutulmaz bir deneyimdir. Bu deniz turuna özel bir günde ve hatta yıl dönümlerinde çıkmak ise paha biçilemez bir zevk olacaktır. Çiftlerin ve özellikle kadınların büyük önem verdiği evlilik yıldönümlerini kutlamak, o günün ne kadar önemli olduğunu anmak için bir Boğaz turundan daha özel bir plan yapılamaz. Alışılagelmiş bir hediye ve sıradan bir akşam yemeği yerine Boğaz’da herkesten uzak, özenle planlanmış bir yıldönümü kutlaması gerçekten karşınızdaki hayat arkadaşınıza ne kadar değer verdiğinizi gösterecek ve ona bunu hissettirecektir.

Evlilik yıldönümünüzü tüm güne yayarak bugüne kadar birlikte geçen günlerinizi yad etmek ve taçlandırmak için İstanbul Boğazı’ndan başlayacak deniz turunda Boğaz’ın serin sularında yüzebilir, güneşlenebilir ve gündüzün tadını çıkartabilirsiniz. İstanbul Boğazı yerine Adalar’ın harika koyları, manzarası ve doğasını keşfederken dalış yapabilir ve gündüzünüzü böyle değerlendirebilirsiniz. İstanbul Boğazı’na veya Adalar’a gerçekleştirilen yat turlarında dalış imkânı bulabilmeniz ve kalabalıktan uzak, rahat bir şekilde yüzebilmeniz ve güneşlenebilmeniz bu turun size sunacağı en önemli alternatiflerdir. Akşam ise yata çekildiğinizde mumlar eşliğinde romantik bir akşam yemeği ve keman ezgileri eşliğinde sevginizi taçlandırabilirsiniz.

Tüm bu planların sorunsuz gerçekleştirilebilmesi için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyacaksınız. Bu özel günde yaşanacak en ufak bir aksilik dahi tüm planlarınızı alt üst edebileceğinden sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir tercih yapmanız önemli olacaktır. Güveni ve kaliteyi ana prensip edinmiş Baltık Tur, planlarınızın da ötesinde bir yıl dönümü yaşatmak için sizleri bekliyor.

Baltık Tur, çiftlerin yıl dönümlerinde özel bir gün geçirebilmeleri için hizmet verdiği Baltık ve Poyraz yatları ile İstanbul Boğazı’na veya İstanbul’un incisi Adalar’a deniz turları düzenliyor. Bu turlarda çiftlerin tüm özel istekleri eksiksiz yerine getirilirken servis ve aşçılık konusunda özel eğitim almış personeller bu özel gecede çiftlerin kendilerini beş yıldızlı otel konforunda hissetmelerini sağlıyorlar.

Yıl Dönümü Kutlamaları

İçin İletişime Geçiniz