tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Yemekli Yat Turları

İstanbul’da bir yat ile Boğaz turuna çıkma fikri bile insanı heyecanlandırmaya yetiyorken bu yat turlarını daha da cazip hale getirmek isteyen Baltık Tur, yemekli yat turu organizasyonu ile iddiasını ortaya koyuyor. Boğaz turunun yemekli olması akıllarda yemeklerin lezzeti konusunda soru işareti yaratabilir. Ancak bilmelisiniz ki uluslar arası ve yöresel mutfaklar konusunda eğitim almış kaliteli ve işinin ehli şeflerimiz, beş yıldızlı oteller ve büyük restoranların menülerinden çok daha iyi lezzetleri size sunacaktır.

Yemekli yat turlarını normal turlardan ayıran en büyük özellik, denizin serin sularında seyrederken mükemmel lezzetler eşliğinde özel günlerin kutlanabilmesidir. Misafirlerimizin talepleri doğrultusunda kendilerini kanıtlamış şeflerimiz, mükemmel lezzetlerden oluşturacakları menüler ile iştahları kabartırken yetenekli yat personeli özel olarak hazırlanmış masalarda sunumlarıyla VIP hizmet kalitesini bir üst noktaya taşıyor.

Yemekli bir yat turu organize etmeyi cazip kılan nedenlerden biri de özel günlerde alışılagelmiş klişe eğlencelerin dışında farklı bir alternatifi sunuyor olmasıdır. Sevdiklerinizin doğum günlerini bir yatta yemek eşliğinde kutlayabilirsiniz. Eşinizle evlilik yıldönümünüzü Boğaz’ın muazzam manzarası eşliğinde kutlayabilir ve geçen yılları büyük bir keyifle yad edebilirsiniz. Ayrıca sürpriz bir evlilik teklifi hayal ediyorsanız yemekli bir yat turu organize edip arkadaşlarınızı ve müstakbel eşinizi buraya davet edebilir ve yemek esnasında sürpriz bir evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tıka basa dolu ve kalabalık restoranlarda iş görüşmesi yapmaktan kaçınıyorsanız Boğaz’da yemekli bir yat turu sizler için ideal bir alternatif olabilir. Tüm bu etkinlikleri gerçekleştirmek için Baltık Tur ile iletişime geçerseniz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile sizlerin hayalindeki etkinlikten çok daha fazlasını sizlere sunacağımızı vaat ediyoruz.

Yemekli yat turları özellikle romantik bir gece geçirmek isteyen çiftler tarafından da tercih edilmektedir. Akşam güzelliğinin İstanbul’un üzerine düştüğü vakitte başlayacak bir yat turu, akşam saatlerinde daha da güzelleşen İstanbul ve Boğaz’ın manzarasında devam ederken gece karanlığında ruhunuzu sarhoş edecek kadar mükemmel bir geceyi tamamlayabilirsiniz.

Yemekli Yat Turları

İçin İletişime Geçiniz