tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Kurumsal Ağırlamalar

Günümüz iş dünyasının globalleşmesi ve bu global dünyada başarılı işlere imza atmak isteyen şirketlerin ve kurumların farklılık yaratma isteği, onların özel organizasyonlar düzenlemeleri gereğini ortaya çıkartıyor. İstanbul’da faaliyet gösteren kurum ve şirketler için Boğaz manzarası eşliğinde bir yemekli yat turu organize etmek fikri oldukça yaratıcı ve caziptir.

Üst düzey kurum ve şirketlerin birlikte faaliyet gösterdikleri şirket ve kurumlarda en az onlar kadar elit ve yüksek potansiyele sahip olduğu düşünüldüğünde bu tür üst düzey bir organizasyonu gerçekleştirmek ancak profesyoneller aracılığı ile mümkün olabilir. İşte bu noktada yenilikçi fikirleri, çağa ayak uyduran eğitimli personeli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile Baltık Tur, rakipleri arasında birkaç adım öne çıkıyor. Faaliyet gösterdikleri alanlarda lider birçok ulusal ve uluslar arası firma ve kurumun ilk tercihi olan Baltık Tur, gerçekleştirdiği her organizasyonu ilk organizasyonuymuş gibi heyecanla ve azimle gerçekleştiriyor.

Kurumsal ağırlama organizasyonlarında kiralanacak olan yat, Baltık Tur yetkililerince misafirlerin talepleri doğrultusunda hazırlanıyor ve denetleniyor. Organizasyonun eksiksiz ve etkileyici gerçekleştirilmesi için yatın iç dizaynından yemeklere kadar ve misafirlerin karşılanmasından uğurlanmasına kadar her aşamada denetim ve kontrol tarafımızca gerçekleştiriliyor. İş yemeği, üreticilerin lansman tanıtımları, moda tasarımcılarının koleksiyon tanıtımları, film yapımcılarının özel gösterimleri, müzisyenlerin albüm tanıtımları, firma yöneticilerinin motivasyon toplantıları ve büyük bir proje için gerçekleştirilecek iş toplantıları gibi özel ve gösterişli organizasyonlar konusunda oldukça deneyimli olan Baltık Tur, referansları ile de ulusal ve uluslar arası alanda her geçen gün büyümeye devam ediyor.

İş dünyasının rekabetçi ortamında farklılık yaratmak ve muhataplarınızı etkilemek istiyorsanız siz de Baltık Tur aracılığı ile İstanbul Boğazı’nda ve İstanbul’un göz kamaştırıcı Adalar’ında kurumunuzun veya şirketinizin misafirlerini ağırlayabilir ve bu ayrıcalıklı organizasyon ile potansiyelinizi ve vizyonunuzu gözler önüne serebilirsiniz. Sıkıcı iş yemekleri ve kapalı mekânlardan kurtulmak için en ideal yol olan ve kurumların, şirketlerin her gün biraz daha fazla tercih ettiği kurumsal ağırlama organizasyonları Baltık Tur’un yaratıcı fikirleri ile daha da cazip hale geliyor.

Kurumsal Ağırlamalarınız

İçin İletişime Geçiniz