tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Evlilik Teklifi

Şairler ve filozofların yazdıklarına bakılırsa insanlar için hayattaki en değerli şey, yaşadığı unutulmaz birkaç andır. Bu anlar arasında şüphesiz evlilik teklifi özel bir yer tutar. Evlilik birliği nasıl bir temel üzerine kurulursa öyle devam edecektir. Evlilik iki hayatın birleşmesi gibi tanımlansa da aslında erkekler eşlerini bu evliliğe ikna etmek için farklı yollar denerler. Yaşadığımız çağda artık her şey görsellik ve farklılık üzerine kurulduğundan evlilik teklifleri de boyut değiştiriyor.

Evlilik teklifi, artık kişinin karşısındakine verdiği önemin bir göstergesi olarak kabul edildiğinden her gün birçok değişik evlilik teklifi gerçekleştiriliyor. Ancak artık bir kafede birkaç mum ve birkaç demet çiçek ile yapılan evlilik teklifleri veya videoların arasına koyulan görüntülü mesajlar sıradanlaşmaya başladı. Hayat yoldaşınız ve bir ömür aynı hayatı paylaşacağınız kişiye yapacağınız evlilik teklifinin gerçekten unutulmaz olmasını istiyorsanız Baltık Tur filosunda hizmet veren yatlardan birini bu plana dâhil ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekten farklı bir organizasyon ile sevdiğiniz kadına onun hayatının en özel ve en unutulmaz anını yaşatmak istiyorsanız Baltık Tur sizleri bekliyor.

İstanbul Boğazı’nın görenleri hayran bırakan manzarası eşliğinde tamamen profesyonel ellerin hizmet sunduğu bir Boğaz turunda Kız Kulesi’nin siluetinin karşısında gönlünü fethetmek istediğiniz kadına sunacağınız evlilik teklifi, bu teklifin ne kadar düşünüldüğünü ve önemsendiğini hissettirecektir. Önceden belirleyeceğiniz romantik müziklere eşlik eden usta aşçıların ellerinden çıkan müthiş lezzetler gecenize renk katarken varlığını dahi hissetmeyeceğiniz ancak her an sizinle birlikte olan yat personelimiz bu geceyi sizin adınıza sorunsuz hale getirmek için yanı başınızda olacaktır.

Evlilik teklifini daha da gösterişli hale getirmek isteyenler için gece boyunca çifte unutulmaz ezgileriyle eşlik edecek olan kemancı veya gitarist, kokuları ve görüntüsü ile mest eden çiçek buketleri, alkollü-alkolsüz içecek servisi ve eşinizle sizin damak tadınıza en uygun lezzetleri sunacak aşçıların hazırladığı yemekler bu beklentiyi fazlasıyla karşılayacaktır. Ayrıca bu unutulmaz geceyi kayda almak ve daha sonra bu unutulmaz anı yeniden yaşamak da mümkün. Böylesine özel ve tekrarı olmayacak bir günü mutlaka kendini ispat etmiş olan ve birçok referansa sahip olan Baltık Tur ayrıcalığı ile organize edin.

1000 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

🍽 Yemek veya Kokteyl


🎈 Masa ve Ortam Süslemesi


🎻 Enstrüman Canlı Müzik


🌉 Köprüye Lazer Yazı ve Volkan Gösterisi


📸 Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi