tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Doğum Günü

İnsanlar için doğum günleri her zaman önemli olduğu için doğum günü kutlamaları ve sürprizleri de onları mutlu eder. Çünkü insanlar bu özel günlerinde hatırlanmak ve değer gördüklerini hissetmek isterler. Anne, baba, sevgili, eş, çocuk, yaşlı-genç, büyük-küçük kim olursa olsun herkes doğum gününün kutlanmasını ister ve bekler. Elbette bu doğum günü kutlaması kimi zaman küçük bir eğlence ile olurken kimileri de doğum günü için büyük sürprizler hazırlayabilirler. Doğum günü kutlamalarına ve sürpriz doğum günü partilerine yeni bir soluk getirmek isteyen Baltık Tur, İstanbul Boğazı’na veya Adalar’a düzenlenecek bir yat turunda doğum günü kutlamaları yapılmasına imkân veriyor.

Sıradışı ve alternatif bir doğum günü partisi planlayanlar ya da bir doğum günü sürprizi yapmak isteyenler için Boğaz’da bir doğum günü partisinden daha iyi bir fikir olamaz. Boğaz’ın serin sularına açılan yatta doğum günü kutlayacak kişinin şerefine bir yemek düzenleyebilir, yemekten sonra onun yeni yaşını kutlamak için bir doğum günü pastası hazırlatabilirsiniz. Elbette bu özel organizasyonun kusursuz işleyebilmesi için Baltık Tur sizin adınıza tüm ince ayrıntıları düşünecektir. Misafirlerin karşılamadan ağırlanmasına, kusursuz bir deniz turundan doğum günü sürprizine kadar her evre Baltık Tur yetkililerinin kontrolü altında olacaktır. Sizler ise denizin, Adalar’ın, yemeklerin, müziğin ve doğum gününün keyfini yaşayacaksınız.

Doğum gününün baş başa olmasını tercih ederseniz yat sizin için özel olarak dizayn edilebilir ve bu şekilde tura çıkılabilir. Doğum günü için özel olarak tasarlanacak yat, talepleriniz doğrultusunda süslenecek, masa ve yemekler özel olarak hazırlanıp servis edilecek ve doğum günü kutlanacak kişi bu günü ömrünün sonuna kadar asla unutmayacaktır.

Doğum günü gibi özel bir gün ancak konuklarını ağırlamak konusunda becerilerini ispatlamış ve kalitesinden şüphe duyulamayacak bir firmaya emanet edilebilir. Doğum günü turlarında sizleri ağırlayacak Baltık ve Poyraz isimli yatlarımız maksimum 22 kişilik olup ergonomik tasarımı ile göz kamaştırıyor. Baltık Tur, doğum günü turlarında da konuklarını ağırlamak ve onlara unutulmaz bir doğum günü yaşatmak için organizasyonlar gerçekleştiriyor.

800 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

🎂 Pasta


🎈 Masa ve Ortam Süslemesi


🎻 Enstrüman Canlı Müzik


🌉 Köprüye Lazer Yazı ve Volkan Gösterisi


📸 Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi