tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Boğaz Turları

Dünyanın en büyük imparatorluklarından biri olan Roma İmparatorluğu’na başkentlik yaptığı dönemde Romalıların “Yeni Roma” anlamına gelen “Nova Roma”, Bizanslıların “Konstantinopolis” ve fethedildiği günden sonra da “İstanbul” adı ile anılan ve yeryüzünün tam kalbinde yer alan bu kenti, en güzel Fransız doğa bilimci, yazar ve araştırmacı Pierre Gilles tanımlamıştır:

“Dünyada bütün şehirler ölüme mahkûmdur, fakat İstanbul, insanlar var oldukça yaşayacaktır!”

Pierre Gilles’in de dediği gibi insanlık var olduğu sürece yaşayacak ve herkesi kendine hayran bırakacak olan İstanbul’un kalbinde bir gerdan gibi süzülen İstanbul Boğazı’nın manzarası bir gün herkes tarafından mutlaka ama mutlaka görülmelidir. İstanbul’da medeniyetini kurmuş ve kendi medeniyetlerinin eserlerini kente miras bırakmış olan imparatorlukların, devletlerin ve dini toplulukların Boğaz şeridi boyunca uzanan eserlerini izlerken tarih sayfalarında kaybolmuş hissine kapılabilirsiniz. Bu hisle beraber doğa ananın İstanbul’u süslediği doğal güzelliğin manzarası karşısında şaşkınlık yaşayabilir ve gözleriniz kamaşabilir.

İki kıtanın kesiştiği, dünya ticaretinin ve kültürünün kalbinin attığı İstanbul’da, Boğaz’da bir yat turu planlıyorsanız böylesine özel ve unutulmaz bir günün kusursuz geçmesi için profesyonel bir ele ihtiyaç duyacaksınız. Bu ihtiyacı karşılamak ve bu alanda farklılık yaratmak için faaliyetine 2016 yılında başlayan Baltık Tur, Boğaz turları ve Boğaz’da özel organizasyonlar konusunda kalitesini ispatlamıştır.

Boğaz turuna yalnızca tarihi ve doğal güzellikleri keşfetmek için değil, özel günleri kutlamak için de çıkabilirsiniz. Doğum günleri, yıl dönümü kutlamaları, yemekli ve yemeksiz özel davetler, İstanbul Boğazı’nın ihtişamı ile daha da özel olacaktır. Boğaz turunda yapılacak olan doğum günü kutlaması, yıl dönümü veya evlilik teklifi için misafirlerinin taleplerini son derece titizlikle yerine getirmeyi vaat eden Baltık Tur, özel günlerinizde sizleri ağırlamaktan keyif duyacaktır. Maksimum 22 kişi ağırlayabilen Baltık ve Poyraz isimli yatlarımız Boğaz’ın sularına açılırken deneyimli yat personeli VIP kalitesindeki hizmetleri ile özel anlarınıza mutluluk katacaktır.

Boğaz Turlarımız

İçin İletişime Geçiniz