tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Sıkça Sorulan Sorular

Yat Kiralama Fiyatları ve Ödeme Seçeneklerini Nasıl Öğrenebilirim?

Yat kiralama fiyatlarını, sayfanın üst kısmında bulunan yatlarımız bölümünden öğrenebilirsiniz. Ödemelerinizi online kredi kartı, havale veya yatta kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Yatlarınız Nereden Kalkıyor?

Yatlarımız Bebek’tedir. Aşağıda belirtilen lokasyonlar ve bu lokasyonların yakın çevresinde bulunan, uygun iskeleye sahip eğlence kulüpleri, oteller ve restoranlardan sizi ücretsiz olarak alabiliriz.

Ücretsiz Yat Alış ve Bırakılış Noktaları:
Avrupa Yakasında: Bebek Sahil
Anadolu Yakasında: Kuleli Sahil

Belirtilen Fiyatlar Dışında Ek Bir Ödeme Yapmam Gerekir Mi?

Yakıt ve personel gibi tüm giderler fiyata dahildir. Aldığınız pakete dahil olmayan bir hizmeti yatta sonradan almaya karar vermediğiniz sürece ek bir ücret oluşmayacaktır.(örneğin yemek dahil olmayarak aldığınız bir tur sırasında yemek almaya karar vermeniz gibi.) Bunun dışında kesinlikle ek bir ücret ödemezsiniz. Fiyatlarımız açık ve nettir.

Yat Turumuz Sırasında Süre Uzatmaya Karar Verebilir Miyiz?

İstediğiniz saatte yatın başka rezervasyonu yoksa gezinizi uzatmanız mümkün.

Yemekli Yat Turu Yapabilir miyiz?

Yatta eksta ücret karşılığında alınabilecek zengin kahvaltı, yemek ve kokteyl alternatifleri bulunmaktadır. Şık bir ortamda elit bir servis ile yapılan yemekli turlarda yemek tercihinizi rezervasyon sırasında belitmeniz gerekmektedir.

Yat Organizasyonları için Alınan Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

İstanbul Boğazı’nın yapısı nedeni ile boğaz içersinde tehlike yaratabilecek sert hava koşulları olmadığından risk yok denecek kadar azdır. Fakat yatlarımız ile uzun yolculuğa çıkmak isteyen misafirlerimiz aşağıda bulunan bilgileri inceleyebilirler.

• Yatlarımızın tamamının geçerli denize elverişlik belgesi bulunmakta ve İstanbul Liman başkanlığı tarafından sörvey işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır.
• Yatlarda yolcu sayısından bile fazla sayıda can yelekleri bulunmaktadır.
• Yatlarda Ais cihazı bulunmaktadır.