tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Bekarlığa Veda

Evlilik, iki hayatın birleşmesidir. Böylesine ciddi bir karar alındıktan sonra elbette çiftler kendi hayatlarını değiştirmeye ve yeni bir hayata başlamaya hazır olmalıdır. Evliliğin ilk günü elbette bekârlığın da son günü olacaktır. Bu nedenle her iki tarafın da bekârlığa veda etmesi ve bunu bir kutlama ile yapması oldukça anlaşılır bir durumdur.

Son dönemde ülkemizde sıklıkla düzenlenmeye başlanan bekârlığa veda partileri, birçok konsept denense de en göz kamaştırıcı olan İstanbul Boğazı’nda bir yatta bekarlığa veda partisi düzenlemektir. Gözlerden uzak, tamamen özgür, çılgın bir eğlence için bir yat kiralamak ve denize açılmak bekârlığın son günü için yapılabilecek en iyi tercihtir.

Bekârlığa veda denince akla erkeklerin bekârlığa veda partileri gelse de son dönemde kadınlar da bekârlığa veda partileri düzenliyorlar. Hemcinslerinizle 22 kişilik kapasiteye sahip Baltık Tur’a ait yatlardan birini kiralayabilir ve denizin ortasında çılgın bir parti düzenleyerek bekârlığa en güzel vedayı yapabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisinde önceden bir konsept belirleyebilir ve Baltık Tur yetkilileri ile iletişim kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu özel günün sorunsuz ve unutulmaz olması için en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

900 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

🍽 Yemek veya Kokteyl


🎈 Masa ve Ortam Süslemesi


🎻 Enstrüman Canlı Müzik


🌉 Köprüye Lazer Yazı ve Volkan Gösterisi


📸 Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi