tr 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Hakkımızda

Baltık Tur Hakkımızda

“İstanbul manzarasının güzelliğini, hiçbir fırça ve kalem layığı ile tarif edemez.

İstanbul’u böyle tarif eder Fransa’nın en ünlü şairlerinden Alphonse de Lamartine. Baltık Tur, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve her medeniyetin kendine duyduğu aşkı topraklarına işlediği İstanbul’da, 2016 yılından bu yana bünyesindeki lüks yat filosu ile İstanbul âşıklarına uluslar arası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de turizm sektörüne liderlik eden tur acentelerinin ve İstanbul’un en popüler beş yıldızlı otellerinin ulusal, uluslar arası üst düzey misafirlerinin tercihi olmayı başaran Baltık Tur, her geçen gün popülaritesini uluslar arası arenaya da taşımaktadır.

Misafir memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve özel eğitime sahip deneyimli personeli ile VIP misafirlerin ilk tercihi olan Baltık Tur, başta sanat ve spor camiasının önemli isimlerinin yanı sıra devlet konuklarına da güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul Boğazı’nın tarihi güzelliklerini taşıyan ve Boğaz’ın merkezinde yer alan Bebek Yat Limanı’nda değerli misafirlerini bekleyen yatlarımız, evlilik teklifi, doğum günü, yıl dönümü, bekârlığa veda, yemekli yat turları, yüzme turları gibi özel günler ve organizasyonlarda hizmet verirken lüks bir otel konforunun yanı sıra unutulmaz anlar da vaat ediyor.